Rappelz

Rappelz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29,610
  • DOSYA BOYUTU 0.66 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici gPotato

Oyun stilinize göre geliştirebileceğiniz yeteneklerle fantastik bir dünyada maceraya atılmak ister misiniz? Ücretsiz ve Türkçe bir MMORPG oyunu olarak karşımıza çıkan Rappelz'de karakterinizi stratejilerinize göre geliştirerek bu fantastik

Yeni ve Türkçe bir MMORPG oyun alternatifi arayan oyun severler için Rappelz çok cazip bir seçenek. Oyun stilinize göre sihir ve yetenekler seçebildiğiniz oyun farklı stratejilere göre değişen maceraların kapısını aralıyor.

Oyunun Hikayesi:
Başlangıçta sadece "Yaradılış" ve "Yıkım" vardı ve bu unsurları zapt etmek içinde iki tanrı. Sonrasında tanrılar takipçilerini insanlarla buluşmaya yolladılar ki onlara uygarlıklarını inşa etmeye yardımcı olsunlar. Bu takipçiler ışığın temsilcileri Devalar'dı. Ve karanlığın temsilcileri Asuralar. Çalkantılı bir dönemden sonra Gaia halkı daha huzurlu günlerine kavuştu.
Bu genç halkın içinden bir "Cadı" doğdu, Gaialı kadın Işığın ve Karanlığın Tanrıları tarafından kurulan düzene karşı ayaklandı. Güçleri müthişti ve sarf ettiği kelimeler çok büyük çapta bir topluluğu etkisi altına aldı, öyle ki Devalar, Asuralar ve Gaialılar onu yakalayıp susturabilmek için birleşmek zorunda kaldılar. Cadı ve orduları sonunda mağlup oldular ama savaşın ruhlarda bıraktığı izler sonsuza dek ruhlarda kalacak.
Yıllar sonra...
Cadının kelimeleri hala Gaialı'ların hafızasında, "Ya cadı haklı idiyse?" sorusu halen cevap bulamadı.