RAR to ZIP Converter

RAR to ZIP Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,860
  • DOSYA BOYUTU 1.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici rartozipconverter.com

RAR to ZIP Converter ile RAR dosyalarınızı ZIP formatına dönüştürebilirsiniz

RAR to ZIP Converter kullanıcılara RAR dosyalarını ZIP dosyasına dönüştürme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir arşiv dönüştürücüdür.

RAR dosya formatı temelde ZIP dosya formatı ile aynı işe yarasa da bu formatı açabilmek için sisteminize özel bir program yüklemeniz gerekmektedir. Bunun yanında sadece ZIP formatını destekleyen cihazlarda da RAR arşivlerini açmak mümkün olmamaktadır. Bu gibi sebeplerden ötürü RAR dosyasını ZIP dosyasına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir format dönüştürme programı ihtiyacı doğar.

RAR to ZIP Converter bu amacı karşılamak için geliştirilmiş oldukça sade ve amaca hizmet eden bir programdır. Programı kullanırken tek yapmanız gereken dönüştürülecek RAR dosyasını seçmek ve dönüştürülen ZIP dosyasını kaydedeceğiniz dosya konumunu belirlemektir. Şifre korumlı RAR dosyalarını destekleyen ve ZIP dosyalarına şifre koruması ekleyebilen program arşiv sıkıştırma oranını da belirlemenize imkan tanımaktadır.

RAR to ZIP Converter RAR formatının dışında diğer popüler arşiv formatlarını da ZIP formatına dönüştürebiliyor. TAR, GZ, BIZ2, GZIP ve CAB RAR to ZIP Converter'in desteklediği diğer arşiv formatlarıdır.

Çok parçalı RAR dosyalarını da destekleyen RAR to ZIP Converter sayesinde format uyumsuzluklarına WinRAR ve WinZip alternatifi olarak kolay bir çözüm getirebilirsiniz.