RAVENMARK: Mercenaries

RAVENMARK: Mercenaries

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Witching Hour Studios

RAVENMARK: Mercenaries, Android kullanıcıları için geliştirilen strateji türünde bir savaş oyunudur.

RAVENMARK: Mercenaries, strateji ve savaş oyunlarını seven Android kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri ücretsiz bir oyundur.

Paralı askerlerden oluşan ordunuzu kurarak, perişan halde olan düzeni bozulmuş bir dünyada bayrağınızı yükseltmeye çalışacağınız oyun gerçekten çok sürükleyici.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan RAVENMARK: Mercenaries'da diğer oyunculara karşı savaşlara girebilir ve en iyinin kim olduğunu tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Savaşlardan galip ayrılabilmek için ordunuzda yer alan her askeri birliğin farklı özelliklerinden yararlanmalı ve savaş meydanına çıkmadan önce en iyi stratejinizi belirlemelisiniz. Farklı dizilimler ve farklı birlikler kullanabileceğiniz savaş alanlarında düşmanınızın zayıf yanlarını kestirmeye çalışarak birliklerinizi kazanmak için en iyi şekilde yönetmelisiniz.

 

Üç farklı krallığın ve her krallığın kendine özgü savaşçılarının yer aldığı bu destansı savaş oyununda, rakiplerinizi yok ederek yolunuza devam etmeli ve bayrağınızı zirveye dikmelisiniz.

Farklı bir strateji ve savaş oyunu deneyimini sizlere sunacak olan RAVENMARK: Mercenaries'de hemen yerinizi alın ve dünyaya meydan okumaya hazırlanın.