Reaction Time

Reaction Time

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simple Things

Reaction Time, aniden gelişen olaylara karşı ne kadar hızlı tepki gösterebildiğinizi ölçmenizi sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Reaction Time, Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan ve tepki sürenizi ölçmenizi sağlayan yararlı bir uygulama. Sürekli olarak kullanacağınız bir uygulama olmamasına rağmen merak ederek bir kaç defa kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve basit bir uygulama.

Uygulamanın yapısı ve işlevi son derece basit. Bu basitlikte bir uygulama için açıkcası grafik tasarımı üzerinde de çok durmamışlar. Fakat önemli olan işlevi olduğu için uygulama görevini başarıyla yerine getiriyor.

Aniden gelişen durumlarda ne kadar hızlı reaksiyon gösterdiğinizi öğrenmenizi sağlayan uygulama, ekran üzerindeki kırmızı ışıklardan sonra yanan yeşik ışıkla birlikte tepki gösterek ekrana dokunmanızı istiyor. Tepki süresi geliştirmeleri için de kullanabileceğiniz uygulamayı kullanırken, ekranda yeşil ışığı gördüğünüz anda tuşa basmanız gerekiyor. Böylece yşeil ışığı gördünüz anda ne kadar hızlı tepki gösteriyorsunuz öğrenmiş oluyorsunuz.

Farklı ve aldatıcı hareketlere yönelik şekilde yanan kırmızı ışıklardan sonra yeşil ışığın yanmasıyla birlikte çok hızlı tepki gösteirp gösteremeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Reaction Times uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz indirebiliyorsunuz. Yazı başında da dediğim gibi gündelik olarak sürekli kullanacağınız bir uygulama olmamasına rağmen, ani gelişen olaylara tepki sürelerinizin geç kaldığını düşünüyorsanız uygulama ile pratik yaparak biraz da olsa gelişmesini sağlayabilir yada farklı yöntemler uygulayıp geliştirerek uygulama üzerinde gelişip gelişmediğini kontrol edebilirsiniz.