Real Drift 2017

Real Drift 2017

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 371
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ahmet Öney

Real Drift 2017, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve aksiyon dolu bir drift oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Real Drift 2017, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir drift oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden hızlı ve güzel arabaların yer aldığı oyunda becerilerinizi ortaya koyuyorsunuz.

Drift severlerin bir hayli hoşuna gidebilecek bir oyun olan Real Drift 2017, farklı arabaların yer aldığı bir oyundur. Oyunda para biriktirerek yeni araçlar satın alıyor ve keyfinizi yükseltiyorsunuz. Arabalarınızı özelleştirerek modifiye edebiliyor ve daha heyecanlı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Tofaştan BMW'ye kadar pek çok hızlı araba sahip olan oyunda yüksek çözünürlüklü grafikler ve gerçekçi bir atmosfer yer alıyor. Mobil cihazlar için optimize edilmiş olan oyunda Nitrojen Oksit sistemini de kullanabiliyorsunuz. En iyi yanlamayı kimin yapacağını görmek için arkadaşlarınızla da yarışabileceğiniz oyunda işinizi bir hayli zor. Son derece dikkatli olmalı ve puanlar kazanmalısınız.

Spoilerdan jantlara, lastiklerden motora kadar pek çok farklı modifiye seçeneğinin sunulduğu oyunda boş zamanlarınızı bir hayli zevkli geçirebiliyorsunuz. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyun mutlaka telefonlarınızda olması gerek diyebilirim.

Real Drift 2017 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.