Real Drift Racing AMG C63

Real Drift Racing AMG C63

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 840
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fazo Entertainment

Real Drift Racing AMG C63 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Real Drift Racing AMG C63 oyunculara şık ve güçlü bir arabayı kullanma imkanı veren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Real Drift Racing AMG C63'de Mercedes marka aracımızla sürüş yeteneklerimizi sergileyip şov yapabilmemiz mümkün. Gerçekçi olarak oyuna aktarılmış bir Mercedes Benz C63 AMG model aracı kullandığımız oyunda bizi zorlu sürüş testleri mücadeleleri bekliyor. Oyundaki park etme görevlerini geçmek için bir hayli ter dökmemiz gerekiyor. Bunun yanısıra şehir içinde serbestçe dolaşabilmekteyiz.

Real Drift Racing AMG C63'te aracınızla yüksek hız yapıp yanlamanız ve lastik yakmanız da mümkün. Oyunda aracınızı klasik dış kameraadan kontrol edebiliyorsunuz, bunun yanında aracınızı kokpit kamerasını tercih ederek kullanabiliyorsunuz. Kokpit kamerasına geçtiğinizde karşınıza gerçekçi bir şekilde tasarlanmış iç bölüm çıkıyor. Direksiyon, göstergeler, vites, yol bilgisayarı göze hoş görünmekte.

Real Drift Racing AMG C63'te aracınızı yönetirken ekrandaki pedal tuşlarını ve sanal direksiyonu kullanabilmektesiniz.