Real Traffic Racing 3D

Real Traffic Racing 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Extereme Games

Real Traffic Racing 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Real Traffic Racing 3D hız ve aksiyonu seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Real Traffic Racing 3D'de zorlu bir sürüş testi bizi bekliyor. Oyunda temel olarak diğer rakiplerle yarış pistlerinde yarışmak yerine yoğun trafiğe sahip otoyollara çıkıyoruz ve trafik içerisinde en hızlı şekilde ilerleyen araç olmaya çalışıyoruz. Kaza yapmadan ne kadar uzun süre yol alırsak o kadar çok para kazanabiliyoruz.

Real Traffic Racing 3D'de birçok farklı araba seçeneğine sahibiz. Bu araçları oyunu oynadıkça kazanacağımız para ile satın alabiliyoruz. Ayrıca yine oyundan kazandığımız parayı kullanarak araçlarımızı geliştirebilmemiz mümkün. Ne kadar hızlı kullanırsak o kadar yüksek puan kazanabilmekteyiz. Kaza yapmamak için ise reflekslerimizi etkin bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Real Traffic Racing 3D'de 100 km üzerindeki hızlarda yol alırken araçların yanından onları sıyırarak geçtiğimizde ek puan ve para kazanabiliyoruz. Ters şeritte gitmek de bize ek puan ve para kazandırmakta. Trafikte kamyonların, tırların, 4 çekerli araçların ve otobüslerin yer aldığı Real Traffic Racing 3D'yi 2 farklı oyun modundan birini seçerek oynayabilirsiniz.