Real Urban Bus Transporter

Real Urban Bus Transporter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 210
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Games Arcade

Real Urban Bus Transporter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Real Urban Bus Transporter eğer mobil cihazlarınız üzerinde otobüs kullanma eğlencesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir otobüs simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan Real Urban Bus Transporter'da şehirde yolcu taşıyarak para kazanmaya çalışan bir otobüs şöförünün yerine geçiyoruz. Görevimizi başarıyla gerçekleştirebilmek için bir yandan zamana dikkat etmemiz, diğer yandan da yol ve trafik şartlarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Real Urban Bus Transporter'da yer alan görevlerde bize belli bir süre veriliyor. Yolcuları duraktan alarak taşımaya başladığımız andan itibaren sayaç çalışıyor ve zamanımız giderek azalıyor; yani yolcuları hızlı taşımamız gerekiyor. Fakat şehir ve trafik içinde araç kullandığımız için trafik kurallarına dikkat etmemiz, kaza yapmadan güvenli bir şekilde yolcularımızı taşımamız da gerekiyor.

Real Urban Bus Transporter, dikkatinizi ve hızınızı ölçen bir simülasyon oyunu. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.