Reclaim

Reclaim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici no-pact

Reclaim ilginç bir temaya sahip olan, aksiyon dolu bir robot savaşı oyunudur.

Reclaim iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Aslında Reclaim sonsuz koşu oyunları dinamiklerine sahip. Bir tane kendi kendine ilerleyen aracımız ve bu aracımızı kullanmamız gereken tehlikelerle dolu bir yol var.

Araç otomatik olarak ilerliyor. Bize düşen görev ise bölümler esnasında bizi yok etmek isteyen düşmanlara karşı koymak ve yolumuz üzerinde bulunan tehlikelere karşı dikkatli olmak. Oyunda çok sayıda düşman birimi bulunmakta. Neyse ki biz de boş değiliz. Üç farklı silah çeşidi var ve bunların her biri ayrı güçte. Düşman biriminin tipine göre bunlardan birini seçip saldırıya geçebiliyoruz.

Oyunda dikkat çekici kaliteli grafiklere yer verilmiş. Buna ek olarak kontroller de basit tasarlanmış. Karşımıza engeller çıktıkça gemimizi sağa sola alabiliyoruz. Ateş etmek içinse ekrana basılı tutmamız ve parmağımızı ekranda kaydırmamız yeterli oluyor. Robotlara karşı amansız bir mücadeleye girdiğimiz Reclaim’de çarpıcı rock müziklere yer verilmiş. Bu müzikler oyun esnasında oyuncuya moral veriyor ve cesaretlendiriyor.

Uzay temalı aksiyon beceri karışımı oyunlardan hoşlanıyorsanız Reclaim’i mutlaka denemelisiniz.