Red Bull Air Race 2

Red Bull Air Race 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Bull

Red Bull Air Race 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak yarışı oyunudur

Red Bull Air Race 2 eğer heyecan verici bir uçuş deneyimi yaşamak ve uçuş yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak yarışı oyunu olan Red Bull Air Race 2'de bizi gökyüzünde geçen zorlu bir yarış tecrübesi bekliyor. Red Bull Air Race 2 temel olarak hız ve kontrol kabiyetimizi birleştirmemizi gereken bir oyun olarak tasarlanmış. Red Bull Air Race 2'de oyuncular farklı gösteri uçaklarını kullanarak özel olarak tasarlanmış yarış pistlerinde zaman karşı yarışıyorlar. Ana hedefimiz ise bize verilen süre içerisinde pist üzerindeki rotayı takip etmek ve en kısa sürede yarışı tamamlamak.

Red Bull Air Race 2'de yarışırken dar yerlerden geçmemiz, keskin dönüşler yapmamız, uçağımızla ters dönerek yer çekimine meydan okumamız gerekiyor. Yarışları tamamladıkça uçağımızı geliştirmemizi sağlayacak özel parçaları toplayabilmekteyiz. Ayrıca yarış takımımıza özel yeteneklere sahip yeni üyeler de kazandırabiliyoruz. Dünyanın farklı noktalarındaki gerçek Red Bull yarış alanlarının yer aldığı oyunun grafikleri ise bir hayli kaliteli.

Red Bull Air Race 2'yi dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilmektesiniz.