Remo File Eraser

Remo File Eraser

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,480
  • DOSYA BOYUTU 6.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Remo Software

Remo File Eraser bilgisayarınızdan kalıcı olarak silmek istediğiniz kritik veriler için kullanabileceğiniz güvenilir bir yazılımdır.

Sabit diskinize format atmak, sabit disk üzerinde yer alan herhangi bir bölümü silmek veya doğrudan bir dosyayı basitçe silmek sizin için kritik olan verilerden kurtulmak için güvenli bir yol değildir. Çünkü bilgisayarınızdan klasik silme yöntemleriyle sildiğinizi düşündüğünüz veriler aslında tam anlamıyla silinmez ve hala bu dosyaların imajları sabit diskiniz üzerinde saklanır.

Eğer masaüstü bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız veya sabit diskiniz üzerinde yer alan kritik bir veriyi, geri dönüştürülemeyecek şekilde tam anlamıyla silmek istiyorsanız bunun için ekstra bir yazılıma ihtiyacınız olacaktır.

Bu noktada kullanabileceğiniz güvenilir bir yazılım olan Remo File Eraser ile bilgisayarınızdan silmek istediğiniz dosya ve klasörleri kalıcı olarak, geri dönüştürülemeyecek şekilde silme şansına sahipsiniz. Ayrıca yazılım sizin için önem arzeden kritik verileri kullandığı çeşitli parçalama kalıplarını kullanarak geride hiç iz kalmayacak şekilde bilgisayarınızdan tamamen kaldırabiliyor.

Tüm bunların dışında üstün sürücü silme özelliği sayesinde Remo File Eraser tüm sabit diskiniz üzerinde yer alan verileri tek seferde tamamen kalıcı olarak silmenize de olanak sağlamaktadır.

Sildiğiniz verilerin bir daha herhangi biri tarafından ulaşılamayacak hale geldiğine emin olmak istiyorsanız Remo File Eraser'ı mutlaka kullanmanızı öneririm.