Display Driver Uninstaller

Display Driver Uninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58,814
  • DOSYA BOYUTU 1.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wagnard

Display Driver Uninstaller ile kaldırmakta güçlük çektiğiniz ekran kartı sürücünüzü kaldırabilirsiniz

Display Driver Uninstaller ekran kartı sürücüsü kaldırma programı konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

Ekran kartı sürücülerimizi bilgisayarımıza yüklediğimizde bu sürücüler genelde işlerini gerektiği gibi yerine getirebilirler. Fakat uyumsuz bir sürücü yüklediğimizde veya doğru optimize edilmemiş bir ekran kartı sürücüsü yüklediğimizde mavi ekran hataları alabiliriz ve sistemimiz çalışmayı durdurabilir. Bu gibi durumlarda ekran kartı sürücümüzü kaldırma ihtiyacı duyarız. Fakat bazen Windows'un klasik program kaldırma arayüzünden bu ekran kartı sürücülerini kaldırmak mümkün olmamaktadır.

İşte bu nedenden ötürü geliştirilen Display Driver Uninstaller size Windows program kaldırma panelinden kaldıramadığınız AMD veya Nvidia ekran kartı sürücülerini kaldırma imkanı tanımaktadır. Program ekran kartı sürücülerinizin bütün kalıntılarını tespit eder ve tamamen sisteminizden kaldırır. Bu sayede sisteminizle uyumlu ekran kartı sürücüsünü tekrar bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

DDU Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı Detayları

  • Program çalışabilmek için .NET Framework 3.5 ve üst sürümlerinin sisteminizde yüklü olmasını gerektirir. .NET Framework'u bu bağlantıdan indirebilirsiniz:
  • Programdan en iyi sonucu alabilmek için programı güvenli modda çalıştırmanız ve ekran kartı sürücüsü kaldırma işlemi sırasında internet bağlantınızı keserek Windows'un otomatik olarak yeni sürücüleri indirip yüklemesini engellemeniz önerilir.
  • Driver kaldırma programı kurulumunu tamamladıktan sonra masaüstünde simgesini göreceksiniz. Üzerine iki kere tıkladıktan sonra programın çalıştığını görebilirsiniz. 
  • Program çalıştıktan sonra silinecek ekran kartı sunucusu görülebilir. Silme işlemi başlatmanız sonrasında bütün sürücülerin, tüm dosyalarının bilgisayarınızdan silineceğini unutmayın
  • Silme işleminden sonra bilgisayarınız yeniden başlatıldığında, kötü çözünürlüklü bir ekranla karşılaşacağınızı unutmayın. Yeni sürücüleri kurmazsanız, görüntü iyileşmeyecektir.

Bütün işlemleri otomatik yapmak için çeşitli otomatik kurulum uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunun için hemen aşağıdaki Driver Booster programını tercih edebilirsiniz. Ekran kartı sürücüleri ile diğer sürücülerinizin tamamını tek tıkla güncelleyebilirsiniz.