Geek Uninstaller

Geek Uninstaller

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,625
  • DOSYA BOYUTU 2.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thomas Koen

Geek Uninstaller bilgisayarınızdaki yazılımları kolayca kaldırabilirsiniz

Geek Uninstaller bilgisayarınızda kaldırmakta zorlandığınız yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir program kaldırma aracıdır.

Program normal kaldırma işleminin yanında programların bıraktığı program kalıntılarını temizleme konusunda da başarılıdır. Bu şekilde program kalıntılarının bilgisayarınızı çöplüğe çevirmesinin ve performansını düşürmesininönüne geçebilirsiniz. Programın arayüzünden kaldırma işlemi sonucu uygulamaların bıraktığı çöp dosya ve klasörler tespit edilebiliir ve temizlenebilir.

Geek Uninstaller kayıt defteri temizleme konusunda da başarılıdır. Bilgisayarınıza yüklenen programların açtığı kayıt defteri girdileri programlar kaldırıldıktan sonra silinmeyebilir. Bu nedenle Geek Uninstaller bu girdileri silme konusunda pratik bir çözümdür.

Windows program kaldırma aracının virüs saldırıları sonucu kullanılamaz hale gelmesi gibi durumlarda daha da öne çıkan Geek Uninstaller acil durumlarda yardımınıza koşacaktır. Normal yollar ile kaldıramadığınız programları Geek Uninstaller ile kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz bir program olan Geek Uninstaller'ın program silme konusundaki bir diğer kuvvetli yönü zorla program kaldırmadır. Programlar uninstall işlemini reddettiğinde Geek Uninstaller zorla kaldırma komutu sayesinde programı silebilmektedir.