Uninstall Tool

Uninstall Tool

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 89,381
  • DOSYA BOYUTU 3.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrystalIdea Software

Sisteminizden kaldıramadığınız program ve/veya güncellemeleri bu programla kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarımızda yüklü olan programları ve sürücüleri kaldırmak için kullandığımız Windows Program Ekle Kaldır'dan tam olarak istediğimiz verimi alamayız. İstediğimiz verimi alabilmek için çoğu zaman alternatif programlara başvururuz.

Uninstall Tool bu noktada kullanabileceğimiz alternatif programlar arasında ilk sıralarda olması gerekenlerden. Program yardımıyla sistemden silemediğimiz dosya, klasör ve sürücüleri hiç zorlanmadan rahatlıkla silebiliyoruz.

Programın kullanımı oldukça basit. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programda en çok kullanacağınız iki menü kaldırma ve açılış olarak göze çarpmakta.

İsmindende anlaşılacağı gibi program tam anlamıyla bir kaldırma aracı. Kaldırmak istediğiniz programın, dosya ve klasörlerini silmenin dışında, programa ait kayıt dosyalarınıda başarıyla siler.

Uninstall Toll programının gözümüze çarpan bir diğer güzel özelliğiyse sistem dostu bir yapıya sahip olması. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz program veya dosyalar ne kadar büyük olursa sisteminizde hiç yavaşlama olmuyor.

Bunların dışında program bilgisayarınızda kaç program yüklü, boyutları neler, hard diskinizde ne kadar yer kaplıyor gibi sorularınıza cevap verebiliyor.

Sonuç olarak şimdiye kadar gördüğüm en iyi dosya kaldırma araçlarından birisi. Her ne kadar tam sürümü için belli bir ücret ödemeniz gereksede emin olun ki ödediğiniz ücreti hakediyor.