Remote for Mac

Remote for Mac

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Agusti Bau

Remote for Mac sayesinde Mac bilgisayarımızdaki medya oynatma fonksiyonlarını Android cihazımızdan gerçekleştirebiliyoruz.

Remote for Mac, Android tablet ve akıllı telefonlar için geliştirilmiş, Mac OSX işletim sistemine sahip olan cihazlardaki medya oynatma faaliyetlerini kontrol etmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Remote for Mac'i kullanabilmek için Android cihazımızın ve hedef bilgisayarın aynı WiFi ağına bağlı olması gerekiyor. Gerekli bağlantı işlemlerini yaptıktan sonra Android cihazımız üzerinden Mac bilgisayarımızda oynatmak istediğimiz ses, müzik ve video dosyalarını uzaktan kontrol edebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın desteklediği servis ve programlar arasında iTunes, VLC, iPhoto, Spotify, Quicktime, MplayerX, Preview, PowerPoint ve Keynote bulunuyor. Söz konusu bu programları ve servisleri Remote for Mac üzerinden sorunsuzca ve herhangi bir gecikme olmadan kontrol edebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı can sıkıcı reklamlara sahip olmaması. Ücretsiz olarak indirdiğimiz için reklam bekliyorduk fakat aksine rahatsız edici reklamlara rastlamadık. Sorunsuz bir kullanıma sahip olduğu için bu uygulamayı tüm Mac ve Android cihaz sahiplerine tavsiye ediyoruz.