RepostIt

RepostIt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Studio FTX

RepostIt, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram fotoğraf ve videolarını repost etme uygulamasıdır.

RepostIt, fotoğraf meraklılarının profilini zenginleştirmek için kullanabilecekleri bir fotoğraf repost etme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, Instagram profillerinizde repost yaparak beğendiğiniz fotoğrafları kendi profilinizde yayınlayabilirsiniz.

Öncelikle uygulamanın nasıl çalıştığından bahsedelim. Instagram kullanıcılarının profillerini sıkça ziyaret eden biriyseniz ve sizinde dahil olduğunuz fotoğrafları repost yapmak isterseniz RepostIt uygulaması tam size göre diyebilirim. Basit kullanımı sayesinde dilediğiniz şekilde fotoğrafları veya videoları repost yapabilir, aralarında beğendiklerinizi kolaylıkla akıllı telefonunuzun galerisine kaydedebilirsiniz. Tabii uygulamanın özellikleri sadece bundan ibaret değil. Biraz daha ayrıntılı bakacak olursak:

Instagram fotoğraflarını veya videolarını repost yapabilme,
Aynı şekilde fotoğraf ve videoları akıllı cihazınıza kaydedebilme,
Küçük bir uygulama olmasına rağmen içerisinde fotoğraf beğenebilme ve yorum atabilme imkanı,
Instagram üzerinde sık kullanılan hashtag'leri kolaylıkla arayabilme olanağına sahip olacaksınız.

RepostIt hakkındaki yorumlara bakıldığında Instagram'dan bile stabil çalıştığına dair yorumlar bulmak mümkün. Bu bağlamda eğer denemek isterseniz ücretsiz olarak indirebilir ve fotoğraf/video tercih size kalmış dilediğiniz gibi indirip, repost yapabilirsiniz. Kullanmanızı mutlaka öneririm.