Restore Desktop Icon Layouts

Restore Desktop Icon Layouts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 387
  • DOSYA BOYUTU 0.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Velociraptor

Bilgisayarınızın masaüstünde yer alan ikon dizilimlerini ve ekran çözünürlüğünü yedekleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Restore Desktop Icon Layouts programı, herhangi bir yanlışlık sonrasında bilgisayarınızın ekran çözünürlüğünü ve aynı zamanda masaüstündeki ikonların konumlarını yeniden geri döndürmenize olanak tanıyan ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulama. Masaüstünde belli bir sıraya göre dizilmiş onlarca farklı dosya bulunuyorsa ve bir şekilde bunların sıralamaları bozulduysa yeniden hepsini geri dizmek oldukça fazla vakit alabileceği için bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Aynı zamanda, bazı programlar veya oyunlar masaüstü çözünürlüğünüzü de değiştirebiliyorlar ve bu program ya da oyunlardan çıkış yaptığınızda maalesef masaüstündeki her şey karman çorman oluyor. Programı kullandığınızda direkt olarak eski çözünürlüğünüze ve ekrandaki ikonları dizilimlerine ulaşabiliyorsunuz.

Tabii ki ilk olarak mevcut masaüstündeki ikonların dizilimini programa kaydetmeniz gerekli. İstediğiniz kadar farklı dizilimi kaydedebiliyorsunuz ve bunlar arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz. Bir defa kaydı gerçekleştirdikten sonra eskisine dönmek sadece tek bir tıklama gerektiriyor. Dilerseniz ayarlar menüsünden dosya uzantıları ya da gizli dosyaları görme opsiyonlarını da seçebilirsiniz.

Sağ tık menüsüne de yerleşen program böylece masaüstü dizilimlerini anında porograma giriş yapmadan kaydetmenize de imkan tanıyor. Kolay kullanılır yapısı ve ücretsiz olmasıyla bilgisayarınızda bulunmasından keyif alacağınız programlardan biri olduğuna inanıyorum.