Rezervin

Rezervin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • DOSYA BOYUTU 4.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dogus Musteri Sistemleri A.S.

Rezervin isimli bu uygulama sayesinde restoran araştırması yapabiliyor ve rezervasyon işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Rezervin, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir restoran rezervasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde şehirde bulunan restoranları tarayabilir ve beğenilerimize en çok hitap edeni inceleyerek ve yorumlarına bakarak rezervasyon yapabiliriz.

Doğuş Grubu tarafından geliştirilmiş olan uygulamaya adım attığımızda karşımıza son derece sade ve bilgilendirici bir arayüz tasarımı çıkıyor. Buradan restoran arama ve rezervasyon yapma işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de kullanıcılara önerilerde bulunması ve hoşlarına gidebilecek restoranları öne çıkarması. Bu sayede daha önce gittiğimiz restoranlara benzer konseptlere sahip olan restoranları saniyeler içerisinde bulabiliyoruz. Daha önce restoranı ziyaret etmiş olan kullanıcıların yorumlarına bakarak mekan hakkında daha fazla bilgi alabilme şansına da sahibiz.

Sık sık dışarıda yemeği tercih ediyorsanız Rezervin bu konuda size epey yardımcı olacaktır. Ara sıra bazı ufak hatalarda karşılaştık fakat genel olarak tatminkar bir çalışma performansı gösterdiğini söyleyebiliriz.