Ridge Racer Slipstream

Ridge Racer Slipstream

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 513
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Namco Bandai Games

Ridge Racer Slipstream, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz nefes kesen 3 boyutlu bir araba yarışı oyunudur.

Ridge Racer Slipstream, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri üç boyutlu grafiklere sahip olağanüstü bir araba yarışı oyunudur.

Rakiplerinize kıyasıya bir mücade vereceğiniz oyunda 150 mil hızla giderken keskin virajları drift yaparak dönme şansı bulacağınız oyun gerçekten oldukça heyecan verici bir oynanışa sahip.

Oyunda kullanabileceğinz birbirinden güçlü ve güzel 12 aracın dışında 300'ün üzerinde özelleştirme seçeneği de sizleri bekliyor. Hayallerinizdeki arabaları yaratarak yarış pistlerinde rakiplerinize toz yutturmanın ne kadar eğlenceli olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

 

Tek kişilik senaryo modunun dışında farklı oyun modlarını da oyunseverlerle buluşturan Ridge Racer Slipstream ile Facebook hesabınızı bağlayarak, başarımlarınızı ve kaydetmiş olduğunuz aşamaları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

10 adet farklı yarış pisti ve 20 farklı rotanın sizleri beklediği oyunda nefes kesen, heyecanlı yarışlar sizleri bekliyor. Kaliteli grafikleri, etkileyici ses efektleri ve çok daha fazlasıyla mükemmel bir yarış oyunu deneyimi sunan Ridge Racer Slipstream, sizi başına bağlamaya aday oyunlar arasında yerini alıyor.