Ring My Droid

Ring My Droid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,621
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ramandeep Singh Bakshi

Ring My Droid, yakınlarınızda bir yerde unuttuğunuz ama sessiz modda olduğu için bulamadığınız Android telefonlarınızı bulmayı sağşayan yararlı bir uygulama.

Ring My Droid, Android akıllı telefonları sessiz moddayken bir yerlerde unutan ya da kaybeden kullanıcıların SMS atarak telefonlarını bulmasını sağlayan hem yararlı hem de tamamen ücretsiz bir Android uygulaması.

Genellikle yanımızdan ayırmadığımız telefonlarımızı zaman zaman sağda solda unutabiliyoruz. Üstüne bir de unuttuğumuz telefonlar sessiz modda ise onları çaldırarak bulmak işe yaramıyor. Bu noktada size yardımcı olabilecek pek çok Android uygulaması olmasına rağmen, bu uygulamaların hemen hemen hepsi cihazınızın internete bağlı olmasını gerektiriyor. Yani kaybettiğiniz Android cihazınız internete bağlı değilse işe yaramıyorlar.

Ring My Droid, cihazınızın hem sessiz modda olması hem de internet bağlantısı olmadığı durumlarada devreye girerek telefonunuzun ses çıkarmasını sağlıyor.

SMS yani mesaj yoluyla bunu yapan uygulama, cihazlarınıza yüklediğinizde sizden anahtar bir kelime istiyor. Sonrasında ise cihazınıza bu anahtar kelimenin yazdığı bir mesaj geldiğinde cihazınız sessiz modda olsa bile tıpkı birileri sizi arıyormuş gibi çalıyor ve ses çıkarıyor. Böylece yakınlarda unuttuğunuz telefonunuzu bulabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve pratik bir yöntem kullanan Ring My Droid uygulamasını benzer durumlarda ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.