Ringdroid

Ringdroid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,255
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ringdroid Team

Android için kişisel zil sesi üretme uygulamasıdır.

Android cihazlarınızı kişiselleştirmeyi seviyorsanız, bu uygulamayı beğeneceğinize eminim. Ringdroid, kendinize özel kişisel zil sesleri, alarm, mesaj ve bildiri sesleri üretmek için geliştirilmiş çok kullanışlı bir uygulama. Açık kaynak ve reklamdan arındırılmış olması da uygulamayı gönül rahatlığıyla kullanmak için bir diğer neden.

Uygulamayı kullanarak sesler kaydedebilir ya da kendi kütüphanenizdeki sesleri ve müzikleri kullanabilirsiniz. Daha sonra düzenlediğiniz bu ses dosyalarını zil, alarm, bildiri veya mesaj sesi olarak kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanması gerçekten çok kolay. Zaten indirdikten sonra ekranda bütün müzikleri listeler ve size de sadece üzerine tıklayıp düzenlemek kalır.

Düzenlemeyi bitirdikten sonra size çeşitli seçenekler sunar. İster o anda kendi zil sesiniz olarak ayarlayarsınız isterseniz de sadece tek bir kişiye özel olarak atayabilirsiniz. Ayrıca ne zaman isterseniz ayarlardan bunu değiştirme şansına da sahipsiniz.

Telefonunu kişiselleştirmeyi ve özelleştirmeyi sevenlerdenseniz, neredeyse her Android cihazında çalışan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.