Riptide GP

Riptide GP

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,120
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vector Unit

Riptide GP, süper hızlı hidro jetlerle birbirinden zorlu yarışlara katıldığınız popüler bir oyundur.

Riptide GP, Windows 8 tabanlı tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en heyecanlı ve sürükleyici su yarışı oyunudur. Gerçeğe oldukça yakın su fiziği, gerçek zamanlı refleksler ve detaylı grafikleriyle dikkat çeken oyunda modelleme harikası süper hızlı hidro jetlerle yarışlara katılacak, diğer jet-skileri geride bıkarak su yarışlarının lideri olacaksınız. Nefes kesen su yarışlarına hazır mısınız?

Vector Unit tarafından geliştirilen, mobil platformun başarılı yarışı oyunlarından Riptide GP’nin Windows 8 platformu için özel olarak hazırlanmış oyunudur. Gerçekten suda yarışıyormuş hissi veren oynanışa sahip oyunda birbirinden hızlı jet-skilerle yarışlara katılarak, birinci gelmeye çalışıyorsunuz. Gerçekçi su fiziği, kanal sonlarında aniden karşınıza çıkan engeller yarış heyecanını artırıyor. Detaylı tasarımları ile dikkat çeken jet-skilerle hızlı yarışlara katılabilir veya şampiyonluk için mücadele verebilirsiniz. Yarış esnasında jet-skilerle özel hareketler yaparak ekstra puan kazanabilirsiniz.

Yarış heyecanından bir saniye olsun kopmamanızı sağlayan hareketli müziklerle desteklenen oyunun kontrolleri basit olsa da süper hızlı jet-skileri pistte tutmak o kadar kolay değil. Keskin dönüşler, kanal bitimi engeller, su fiziği yarışları kolayca kazanmanıza engel olacak. Oyunu klavyeden, gamepad ile veya dokunmatik ekran üzerinden oynama şansına sahipsiniz.

Üstün grafikleri, etkileyici efektleri ve eğlenceli oynanışı ile Riptide GP’nin Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en gerçekçi su yarışı oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunun deneme sürümünde tek bir yarış yapmanıza imkan tanınıyor. Dilerseniz 3,49TL ödeyerek oyunun tam sürümünü satın alabilirsiniz.