RoadStar

RoadStar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 111Percent

RoadStar, ilginç yollarda çılgın yarışlar yapabileceğiniz bir mobil oyundur.

Pistlerde veya asfalt yollarda yapılan klasik yarış oyunlarından sıkılmışsanız RoadStar tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz RoadStar ile birlikte çılgın yarışlara hazır olun.

RoadStar oyununda birbirinden farklı pistleri ile birlikte uzayda yarış yapıyorsunuz. Yolculuğunuz uzayda olduğundan dolayı elbette karşınıza daha önce görmediğiniz nesneler çıkacak. Bu nesnelere karşı korkmadan ve dikkatli yaklaşmanız gerekiyor. Çünkü yarışı kazanmanız için bu nesnelere ihtiyacınız var.

RoadStar oyununda yarış aracının kontrolü ise oldukça kolay. Oyun aracı kendisi hızlandırıyor ve sizden sadece sağa ve sola dokunmanızı istiyor. Bu sayede keskin virajları daha kolay alabiliyorsunuz. Yarış boyunca karşınıza çıkan ve size puan kazandırabilecek nesneleri de toplamayı ihmal etmeyin. Bu nesneler sayesinde profilinize yeni özellikler kazandırabilirsiniz.

Uçakla bile yarış yapabileceğiniz RoadStar, yükseklik ve hız korkusu olanların tercih etmemesi gereken bir mobil oyun olma özelliğine sahip. Bu tür korkuları olmayan diğer kişiler ise bol aksiyon için RoadStar'ı deneyebilirler.