Robbery Bob 2 APK

Robbery Bob 2 APK

kullanıcı

Robbery Bob APK, en çok oynanan hırsızlık oyunu. Robbery Bob 2 APK Android oyunda evlenme planı yapan bir hırsıza yardım ediyorsunuz.

Robbery Bob 2 APK, oyunu ismini taşıyan bir hırsızı kontrol ettiğimiz çizgi filmleri andıran kalteli - detaylı görselleriyle dikkat çeken bir Android oyunu. Serinin ikinci bölümünde bir mafya babasının kızıyla evlenme planları yapan Bob’a yardım ediyoruz.

Robbery Bob 2 APK İndir

Robbery Bob 2 APK Android oyunda farklı yerlerde geçen yüzlerce bölüm boyunca güvenlik görevlileri, devriye elemanları, köpekler dahil birçok engeli atlatarak, kimi zaman da saklanarak ilerlediğimiz oyunda tam bir hırsız rolüne bürünüyoruz. Ses çıkarıp etraftaki kişilerin dikkatini çekmeden, alarmları aktif etmeden olabildiğince soğukkanlı şekilde bize verilen zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümler çok iyi tasarlanmış ve sürekli gözümüzü açarak ilerlemek durumundayız. En ufak hatamız evlenme hayalimizi suya düşürebiliyor.

Oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Kimi zaman parmak uçlarında yürüyen, kimi zaman da koşmak zorunda kalan karakterimizin yönlendirmek için sol alttaki analog çubuğu kullanıyoruz. Sağ alttaki sınırlı sayıda simgeler ise zorlandığımız bölümlerde hayat kurtarıyor.

Robbery Bob 2 Oyna

En sevdiğiniz hırsız Bob, yeni karakterler, yeni kıyafetler, yeni çizgi romanlar ve daha zorlu bölümlerle Robbery Bob 2 APK Android oyunda tekrar eski numaralarına devam ediyor. Bu oynaması ücretsiz macerada Bob olarak oynarken, güvenlik görevlilerinin etrafından gizlice dolaşacak, devriye gezen emeklilerin yanından geçecek ve mümkün olduğunca fazla ganimet elde etmeye çalışırken karmaşık tuzaklardan kaçınacaksınız.

Bu gizli maceranın ikinci bölümünde güzel villalar ve evlerde geçen zorlu birçok yeni bulmaca sizi bekliyor. Bu yeni maceraya atlayıp hemen oynamaya başlamak için birçok neden var:

  • Çalan adam geri döndü ve başını her türlü belaya soktu. Bob’un bir gangsterin kızı için düğün planına yardım edin. Dr. Thievious’un sinsi planlarını durdurun ve uzaylıların gerçekten var olup olmadığını öğrenin.
  • 100’den fazla yeni eğlenceli bölüm: Playa Mafioso, Shamville ve Seagull Bay sokaklarında gizlice dolaşırken hangi güzellikleri yağmalayacaksınız? Yeni bölümler en deneyimli hırsızları bile zorlayacak harika bir oyun deneyimi yaşatıyor.
  • Saklambaç: Parmak uçlarında dolaşın, duvarlarından kıyısından geçin ve gözden uzak durun. Muhafızların dikkatini dağıtmak için gürültü çıkartın ve suçüstü yakalarsanız oradan hızlıca çıkın.
  • Eski Bob, yeni hileler: Bob’un dar alandan kurtulmasına yardımcı olmak için RC arabaları, ışınlanma madenlerini ve tonlarca yeni aygıtı kullanın. Etrafta gizlice dolaşmanın en usta yollarını bulun.
  • Uygun ve fazla: Karakterinizi çeşitli kıyafetlerle kişiselleştirerek şık bir şekilde oynayın.