Rosetta Course

Rosetta Course

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,074
  • DOSYA BOYUTU 17.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rosetta Stone Ltd

İngilizce ve diğer yabancı dilleri öğrenmek için Android akıllı cihazlarınızda Rosetta Course uygulamasını kullanabilirsiniz.

Rosetta Stone tüm zamanların en çok satan dil öğrenme programları arasındaydı ve özellikle ABD ordusunun tüm askerlerine programı ücretsiz olarak sunarak dil öğrenmelerini teşvik etmeye çalıştığı biliniyor. Rosetta Course Android uygulaması ise verdiği pek çok dil desteği sayesinde akıllı telefon ve tabletlerinizden dil öğrenmenizin yolunu açıyor.

Günlük hayatın koşturmacası içinde dilediğiniz her an her yerden yabancı dil öğrenmenizi sağlayan uygulama temel olarak programın masaüstü sürümüne sahip olan kullanıcılar için hazırlandığı için direkt olarak Android sürümünü yüklemeniz durumunda 6 bölümlük bir demo versiyonla karşılaşacaksınızdır.

Eğer mobil uygulamayı tam sürüme geçirmek isterseniz uygulama içerisinde karşınıza çıkan yönergeleri kullanabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Telaffuz alıştırmaları, kelime ezberleme uygulamaları, gramer konuları gibi onlarca farklı alanda yabancı dil öğrenmeyi çok kolay hale getiren Rosetta Course'u denediğiniz zaman memnun kalacağınıza inanıyorum.