Running Eyes

Running Eyes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,083
  • DOSYA BOYUTU 62.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Erkal Yazılım Hizmetleri

Running Eyes, hızlı okuma alıştırmaları yapabileceğiniz yararlı ve eğitici bir yazılım.

Running Eyes, hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanabileceği şekilde geliştirilen yararlı bir hızlı okuma programı. Özellikle küçük yaşta başlamanın iyi olması, programın çocuklarınız için olan önemini arttırıyor. Ayrıca okuma yazma bilmeyen çocuklar için de resimli gösterimler bulunuyor.

İçerisinde 34.000 kelime bulunan program her seferinde rastgele kelimeler seçerek çalışmaktadır. Kelimeler dışında sayı, resim ve diğer belgeler ile de çalışıyor. Porgramın çalışma hızını, aşamasını ve seviyesini kendiniz belirleyerek kendi hızlı okuma gelişiminizi kontrol edebiliyorsunuz.

Tam ekran çalışma modunu destekleyen uygulama, grup çalışmalarında duvara yansıtabilmeniz için de oldukça uygun. Program içerisinde arkaplanı, sayı ve kelimelerin yazı türünü değiştirebiliyorsunuz. Kendinize özel şekilde kullanabilme imkanları sunan program sayesinde her geçen gün daha hızlı ve düzgün okuyabilen bir kişi oluyorsunuz.

Uygulama üzerindeki eğitimleri tamamladıktan sonra testlere geçerek kendinizi sınamanız gerekiyor. Eğer testlerde başarısız olursanız eğitimlere geri dönerek eksik olduğunuz yerleri tekrar çalışmanız ve pratik yapmanız gerekiyor.

Daha hızlı okumak istiyorsanız ve bunun için bir program arıyorsanız Running Eyes'ın deneme sürümünü ücretsiz olarak indiri mutlaka denemelisiniz.