Russian Rider Online APK

Russian Rider Online APK

kullanıcı

Russian Rider Online APK Android araba yarışı oyununda Rus arabalarla yarışlara katılıyorsunuz. Online multiplayer yarış oyunları seviyorsanız oynamalısınız.

Russian Rider Online APK Android online araba yarışı oyunları arasında. Gerçek oyuncularla mücadele ettiğiniz, Rus arabaları içeren çok oyunculu (multiplayer) yarış oyunudur.

Birbirinden şık tasarımlara sahip onlarca yarış otomobilini kullanma fırsatına sahip olacağınız ve rakiplerinizle nefes kesen yarışlar yaparak birincilik mücadelesi vereceğiniz Russian Rider Online, mobil platformda yarış oyunları arasında kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak hizmet veren eğlenceli bir oyundur.

Android Araba Yarışı APK

Kaliteli grafikleri ve gerçekçi yarış sahneleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, farklı amaçlara sahip zorlu parkurlarda yarışarak rakiplerinizi etkisiz hale getirmek için mücadele etmek ve yarışları kazanarak yeni araçların kilidini açmaktır.

Online yarışlara katılarak dünyanın farklı bölgelerindeki güçlü oyunculara karşı yarışabilir ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda birbirinden zorlu birçok parkur yer almaktadır. Bomba modunda, karşınızdaki araçlara bomba bırakarak onları patlatabilirsiniz.

Futbol modunda ise topu kaleye ilk ulaştıran olmak için çabalamalı ve gol atarak görevi tamamlamalısınız.

Arkadaşlarınızı davet edin ve 9 moddan birinde onlarla sürüş yapın:

  • Odada maksimum 10 oyuncuyla serbest araba sürme
  • Klasik süreli online araba yarışı
  • Drift modu
  • Rakiplerden kaçarken 2 dakika tacı tutan kral olun.
  • Bomba modunda başka bir rakibe bomba vererek kaçmanız gerekir.
  • Polis kovalamaca modunda hız yapan oyuncuları kenara alın.
  • Arabalarla futbol ve hockey oyunu
  • Yıkım modu
  • Yeni beceri testi modu

Oyun içi sesli sohbet, çok oyunculu (multiplayer) oyunlarda canınızın sıkılmamasını sağlar. İletişimin dışında bir sonraki yarışınız için partnerler bulabilir, izlenimlerinizi paylaşabilir ve hatta geliştiricilerle tanışabilirsiniz. VAZ, Niva, Volga, Moskvich, Lada Priora, Lada Vesta ve daha fazla Rus arabası dünya çapında binlerce oyuncuyla online yarışmanız için sizi bekliyor. Arabanız için farklı görünümler seçebilirsiniz.

Hem Android, hem de iOS sürümleri ile iki farklı platformda yarış tutkunlarıyla buluşan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesi tarafından tercih edilen Russian Rider Online, nefes kesen yarışlarda rol alarak hız limitlerini zorlayacağınız eşsiz bir oyundur.