Şahin Abi

Şahin Abi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 504
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adem Oktay

Şahin Abi, ilhamını Transformers'tan alan ve oyunculara ilginç bir deneyim yaşatan bir oyun.

Şahin Abi, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı olarak tanımlanabilir. Fakat bu oyunu aynı kategoride yer alan rakiplerinden ayıran çok önemli bir özellik var. Oyunda robota dönüşebilen bir Şahin'i kontrol ediyor ve uçsuz bucaksız yollarda ilerlemeye çalışıyoruz.

İlhamını Transformers'tan alan ve arabaların robota dönüşme fikrini Şahin'e uygulayan yapımcının ortaya keyifli bir oyun çıakrdığını söyleyebiliriz. Elbette hem grafik hem de oyun atmosferi olarak çok daha iyi yarış oyunları var fakat mizahi olarak oynayanları eğlendirebilen, ruhu olan bir oyun arıyorsanız Şahin Abi'yi mutlaka denemelisiniz.

Oyunda yerine getirmemiz gereken birkaç görev var. Bunlardan en önemli olanı trafikte ilerleyen diğer araçlara çarpmamak. Diğeri ise yola rastgele serpiştirilmiş olan altınları toplamak. Ne kadar fazla toplarsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Tamamen Türkçe olarak hazırlanmış olan oyunda istersek Şahin otomobilimizle trafikte makaslar atarak istersek de Şahin Abi'ye dönüşüp araçların üzerinden zıplayarak ilerleyebiliriz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Şahin Abi, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, eğlenceli ve mizahi yönü ağır basan bir oyun.