Salient Eye Security Remote

Salient Eye Security Remote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 265
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Salient Eye, Motion Detector Home Security Alarm

Salient Eye Security Remote bir mobil uzaktan kumanda uygulamasıdır

Salient Eye Security Remote eğer daha önceden SalientEye Home Security Alarm uygulamasını kullanarak mobil cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürdüyseniz oldukça işinize yarayabilecek bir uzaktan kumanda uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Salient Eye Security Remote temel olarak SalientEye Home Security Alarm güvenlik kamerası uygulamasını tamamlayan ve daha kullanışlı hale getiren bir uygulama. SalientEye Home Security Alarm uygulaması eski ve kullanmadığınız Android cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürüyor. Hareket dedektörü mantığıyla çalışan bu uygulama Android cihazınızın kamerasının izlediği alanda herhangi bir hareket algılandığında size e-posta ve SMS gönderebiliyor veya hırsız alarmını çalabiliyor.

Salient Eye Security Remote uygulaması, SalientEye Home Security Alarm kurulu ve güvenlik kamerasına dönüştürülmüş olan Android cihazınız ile herhangi bir hareket algılandığında kullandığınız Android cihaza bildirimler gönderebiliyor. Ayrıca Salient Eye Security Remote uygulaması kurulu olan Android cihazlardan güvenlik kameranızı başlatıp durdurabiliyorsunuz, kamerayla yakalanan görüntülere göz atabiliyorsunuz.

SalientEye Home Security Alarm uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirisiniz: