Samurai vs Zombies Defense

Samurai vs Zombies Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,811
  • DOSYA BOYUTU 281.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Samurai vs Zombies Defense hoş grafiklere sahip bir Windows 8 oyunudur

Samurai vs Zombies Defense kendi köyünü korumaya çalışan bir samuray ile insan eti peşinde koşan zombilerin hikayelerini konu alan, Windows 8 ve üst versiyonu işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda ücretsiz olarak oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Mobil versiyonu büyük başarı yakalayan oyunun Windows 8'e uyarlanmış hali aynı eğlenceyi oyun severlere sunmakta. Oyunda köyüne saldıran zombilere karşı kendisini savunan kahraman bir samurayı veya çirkin zombileri seçerek oyunu farklı şekillerde oynayabiliyoruz. Samurayımızla köyümüzü savunurken arkadaşlarımızı yardıma çağırabilmekteyiz ve özel savunma sistemleri kullanabilmekteyiz. Stratejik bir öneme sahip olan savunma mnekanizmaları oyunun gidişatını değiştirebiliyor.

Oyunda samurayımız zor durumlarda savaşçılardan, okçulardan ve hatta çiftçilerden destek alabiliyor. Samurayımızın yeteneklerini oyunda ilerledikçe geliştirebiliyor, yeni özel güçleri kullanıma açabiliyoruz. Ayrıca oyunda yer verilen mini-oyunlar Samurai vs Zombies Defense'nin verdiği eğlenceyi arttırıyor.

Samurai vs Zombies Defense göze hoş görünen grafikleri ve düşük konfigürasyonlu sistemlerde bile kolayca çalışabilmesi nedeniyle tercih edilebilecek eğlenceli bir oyun.