Sanitarium

Sanitarium

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 566.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DotEmu

Sanitarium başarılı bir mobil point and click macera oyunudur

Sanitarium eğer macera oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir başyapıt.

İlk olarak 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda oynadığımız ve çıktığı yılın en iyi oyunları arasına giren bir korku oyunu olan Sanitarium eşsiz hikayesi ve fantastik kurgusuyla hafızalarımızda silinmeyen bir yer edinmişti. Aradan geçen yaklaşık 20 yılın ardından ise oyun günümüzün mobil cihazları ile uyumlu hale getirildi. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu macera oyunu klasiği ister nostalji yaşamak ve eski anılarınızı hatırlamak isteyin; ister yeni ve sürükleyici bir maceraya atılmak isteyin, size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir yapım.

Sanitarium'da maceramız bir araba kazası geçirmemizle başlıyor. Bu kazadan sonra kendimizi bir hastane yerine kafamız sargılı bir şekilde bir akıl hastanesinde uyanarak buluyoruz. Fakat uyandığımızda kim olduğumuzu, bu akıl hastanesinde ne yaptığımızı hatırlamadığımızı fark ediyoruz ve bu ürkütücü yerden nasıl kaçacağımızı düşünüyoruz. Uyandıktan sonra tek normal olmayan şeyin kendimiz olmadığını da öğreniyoruz, delilik ile gerçeklik arasında gidip gelen bir dünyada karşınıza çıkan bulmacaları çözmeye çalıştığınız Sanitarium böyle başlıyor.

Point and click türündeki macera oyunlarının en başarılı temsilcilerinden olan Sanitarium bize dolu dolu bir hikaye ve kaliteli bir içerik sunmakta. Oyunun yenilenmiş Android versiyonunda oyuncuları yeni envanter sistemi, otomatik kaydetme imkanı, 2 farklı kontrol yöntemi, ipucu sistemi, başarımlar, tam ekran veya orijinal ekran seçenekleri bekliyor.