Satan's Zombies

Satan's Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jabberworx

Satan's Zombies sıradışı bir yarış oyunudur.

Satan's Zombies oyun severlere motor yarışını ve aksiyonu inanılmaz eğlenceli bir şekilde birleştiren bir yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Satan's Zombies zombi kıyameti ortasında geçen bir hikayeye sahiptir. Oyunda zombi kıyameti patlak verdikten sonra hayatta kalan belli sayıda insanın arasında yer alan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız motoruna atlıyor ve şehirden kurtulmak için yola çıkıyor.

Kahramanımızın yolculuğu sandığı kadar kolay bir yolculuk olmayacaktır. Önünde aşması gereken zombilerin dışında barikatlar ve çeşitli engeller ile rakip motorcular yer almaktadır. Bu nedenle bir yandan en yüksek hızda yolumuza devam etmeli, bir yandanda bize verilen silahlar ve tekmelerimiz yardımıyla rakiplerimizi yolun dışarısına atmalıyız.

Satan's Zombies cell-shade türünde çizgi roman ve 3 boyutlu çizimleri birleştiren bir grafik motoruna sahip. Oynanış oldukça eğlenceli, bir yandan yarışıyoruz ve diğer yandan savaşıyoruz ve aksiyon dolu sahneler özel kamera açılarıyla sinematik bir şekilde ağır çekimde oyunculara sunuluyor. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Satan's Zombies kesinlikle denemelisiniz.