Sausage Legend

Sausage Legend

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103
  • DOSYA BOYUTU 49.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milk Co. Ltd.

Sausage Legend mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Sausage Legend eğer klasik dövüş oyunlarından sıkıldıysanız ve saçma, bir o kadar da eğlenceli bir dövüş oyunu oynamak isterseniz hoşunza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sausage Legend'da farklı türdeki sosislerin savaşlarına tanık oluyoruz. Bu dövüş oyununda oyuncular kılıçlar ve silahlar yerine çatallarının ucundaki sosisleri savaştırıyorlar ve en güçlü sosisin hangisi olduğunu belirlemeye çalışıyorlar. Sausage Legend içerisinde farklı sosis türlerine yer verilmekte. Oyunda dövüşleri kazandıkça kendilerine has avantajlara sahip olan bu sosislerin kilidini açabiliyoruz.

Sausage Legend'ı farklı kılan şey oyunun fizik motoru. Çatalın ucuna tutturulmuş sosisler doğal bir şekilde hareket ediyorlar ve bu da ortaya komik sahnelerin çıkmasına neden oluyor. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir. Kontroller de bir hayli basit. Sosisinizle saldırı yapmak için ekrana dokunmanız yeterli. Parmağınızı basılı tuttuğunuzda daha güçlü saldırabiliyorsunuz.

Sausage Legend'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz 2 kişi oynayabilirsiniz.