Saymayı Öğreniyorum

Saymayı Öğreniyorum

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,302
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Manchot Studios

Saymayı Öğreniyorum ile çocuklarınızın eğlenceli bir şekilde saymayı öğrenmesini sağlayabilirisiniz

Saymayı Öğreniyorum anne ve babalara çocuklarına sayı saymayı öğretme konusunda pratik bir çözüm sunan ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir Android uygulamasıdır.

Çocuklarımızın saymayı öğrenmesini sağlamak her zaman kolay olmamaktadır. Özellikle oyun çağında olan çocukların dikkatleri oldukça kolay dağılmaktadır ve aynı şey üzerinde uzun süre odaklanamamaktadırlar. Bu nedenle eğitim ve oyunu bir araya getirmek ve öğrenmeyi çocuğunuzunda zevk alacağı bir hale dönüştürmek gerekmektedir.

İşte Saymayı Öğreniyorum uygulaması oyun ve eğitimi birleştiren türde bir uygulamadır. Hem okul öncesi eğitim için hem de öğretmenler tarafından öğrencilerine saymayı öğretmek amacıyla kullanılabilecek uygulama çeşitli oyunlarla çocukların rakamları ve saymayı öğrenmesini sağlıyor. Oyunda balon patlatma gibi oyunlar yer alımakta ve her patlatılan balonun ardından patlatılan balonların adedi ekranda rakamla gösterilmekte ve Türkçe bir şekilde seslendirilmekte. Bu sayede çocuğunuzun rakamları ve saymayı hem görsel, hem de işitsel olarak öğrenmesi sağlanmakta.

Android telefon veya tabletlere yüklenebilen uygulama hemen hemen bütün Android cihazlarda çalışabilmekte.