SBK15 Official Mobile Game

SBK15 Official Mobile Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digital Tales

SBK15 Official Mobile Game, Android cihazınızda oynayabileceğiniz en gerçekçi motorsiklet yarışı oyunu.

SBK15 Official Mobile Game, motor sporları ilginizden mobilde de kopamıyorsanız Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi yarış oyunu. İlk oyuna göre çok daha gelişmiş görseller (zaten boyutundan anlamışsınızdır.) ve fizik motoruyla bizleri karşılayan yapımda yine lisansı alınmış yarışçıların yerine geçme fırsatı yakalıyoruz.

Dünya genelinde 4 milyondan fazla oyuncusu bulunan SBK15 bu başarısını sonuna kadar hak ediyor. Seçebildiğimiz motorsiklet yarışçılarının ve motorsikletlerin tamamının gerçek ve lisanslı olmasının dışında oynanış oldukça gerçekçi. Yarışçıların dönüş yaparken gerçekteki gibi ayaklarını eğmeleri, kaza sonrası motordan uçmaları, motorun ıslak zeminde kayması gibi detaylar atlanmamış. Bunların yanında tabii ki görseller bir harika ve en güzeli de cihazın performansını etkileyecek düzeyde değil.

Hiçbir ücret ödemeden hem tablet hem de telefonumuzda oynayabildiğimiz üst seviye motor yarışı oyununda seçebildiğimiz dört farklı oyun modu yer almakta. Bunlardan çok detaya inmeden bahsedecek olursam, dünya genelinde rastgele oyuncularla yarışma fırsatı bulduğumuz turnuva modu, hızlıca yarışlara girebildiğimiz mod, süreye karşı yarış modu ve en iyi turu yapmak adına arkadaşlarımızın veyahut gerçek yarışçıların gölgesini takip ederek ilerlediğimiz challenge modu SBK15’de ücretsiz olarak oynayabildiğimiz modlar arasında. Keşke arkadaşlarımızla yarışmamız için de bir seçenek sunulsaydı.

BMW Motorrad, Kawasaki Racing, PATA Honda, Ducati Superbike dahil 14 adet lisanslı motorsikletlerle yarışlara katıldığımız SBK15 Official Mobile Game, Android platformunda da en iyiler arasında. Gerçekçi olmayan öotorsiklet yarışı oyunları görmekten sıkıldıysanız tavsiye ederim.