Scavenger Duels

Scavenger Duels

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facemobi Interactive

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Scavenger Duels mobil oyunu, farklı silahlarla düşmanı avlayacağınız heyecan dolu bir online strateji oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Scavenger Duels mobil oyunu, savaşın temel objeleri olan silahlarla gerçek oyunculara karşı düellolara katılacağınız heyecan dolu bir strateji oyunudur.

Scavenger Duels mobil oyununda birbirinden farklı özelliklere sahip silahları koleksiyonunuza katarak birbirinden çetin düellolarda elinizi güçlendireceksiniz. Sıra bazlı bir oyun olan Scavenger Duels oyununda temel püf noktası rakibinizin hamlesini tahmin etmek iken bir yandan da kendi hamlelerinizin şaşırtıcı olmasına dikkat etmeniz. Yani siz daha az tahmin edilebilir olmalısınız. Sıra bazlı olmasına karşın oyundaki görsel efektlerle oyunun akıcılığı sağlanıyor.

Online düellolara başlamadan önce mutlaka pratik yapmanız önerilir. Yani gerçek düellolara başlamadan önce hem silahları tanımak hem de oyuna ısınmak için yapay zekaya karşı birkaç maç yapın. Çekişmeli düelloların sizleri beklediği Scavenger Duels mobil oyununu Google Play Store'dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.