Screamer Radio

Screamer Radio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,887
  • DOSYA BOYUTU 2.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Zidar

Screamer Radio Windows üzerinde internet radyolarını dinleyebileceğiniz ve kayıt yapabileceğiniz gelişmiş özelliklerle donatılmış ücretsiz bir program.

Screamer Radio online olarak dinlediğiniz radyolardaki şarkıları kaydedebilmenize imkan sağlayan ücretsiz bir yazılım. İsveçli bir öğrencinin yapımı olan bu program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Benzer programlarda yaşanan kayıt sırasındaki donma ve bozulma gibi sorunlarının bu programda olmaması programın çok tercih edilmesinde büyük rol oynuyor.

Artık internet radyolarındaki şarkıları dilediğiniz gibi ister el ile ister otomatik olarak bilgisayarınıza kaydedebilecek ve kendi arşivinizi oluştururken programın veritabanındaki sınırsız radyo yayınından faydalanabileceksiniz.

Program yüklendikten sonra radyo kanal listesini otomatik olarak güncelliyor ve Presets bölümünde dilediğiniz tür, lokasyon, dil vb. özelliklere göre radyoları sizin için listeliyor. Kayıt sırasında programın desteklediği MP3, OGG, WMA, ACC medya türlerinden dilediğiniz ile hiçbir kalite kaybı yaşamadan kayıt yapabiliyorsunuz.

Programın desteklediği stream türleri ise şöyle;

* Shoutcast ve Icecast MP3 Streaming
* Icecast OGG Vorbis Streaming
* WMA Streaming
* AAC Streaming

Settings menüsünde bulunan alt menülerden yazılımın dil seçeneğini 'Türkçe' olarak değiştirebilir, çalan parçaya efekt ekleyebilirsiniz. Stereo ses özelliklerinde oynamalar yapabilirsiniz.