Scrolls

Scrolls

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 716
  • DOSYA BOYUTU 1.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mojang

Scrolls, Minecraft yapımcısı Mojang tarafından geliştirilmiş olan bir kart oyunudur

Scrolls. Minecraft'taki başarısı ile tanıdığımız Mojang tarafından yayınlanmış olan yeni bir masaüstü kart oyunudur.

Fantastik bir temaya sahip olan Scrolls'da kart oyunlarının ve masa oyunlarının güzel yönleri bir araya toplanıyor. Oyunda savaşın ruhunun scrolls adlı kartlar altında tutulduğu bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada canavarların, büyülerin ve antik makinaların güçlerinden yararlanıyoruz kartlarımızı masaya yatırarak rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Scrolls'ta temel olarak farklı kartları toplamaya çalışıyoruz ve bu kartlardan oluşturacağımız destelerle rakiplerimizle savaşıyoruz. Her maçta rakibimizin idol adı verilen ve ordularının arkasında konumlanmış olan taşlarından 3 tanesini yok etmeye çalışıyoruz. Her idol 10 hayat puanına sahip. İdollerin 3 tanesini yok ettiğimizde maçı kazanıyoruz.

Scrolls'da yüzlerce farklı kart yer alıyor. Bu kartların bazıları kolayca erişebileceğimiz kartlar. Bazıları da nadir olarak erişebilen; fakat büyük güçlere sahip olan kartlar. Kartlarımızın sahip olduğu güçler, avantaj ve dezavantajlar oyundaki ordumuzun başarısını doğrudan etkilemekte.

Scrolls içerisinde farklı oyun modları yer alıyor. Bunun yanında bir de eğitim bölümü yer alıyor ve oyun dinamiklerini bu eğitim bölümünü oynayarak öğrenebiliyorsunuz. Oyunda dilerseniz yapay zekayla hızlı bir şekilde karşılaşma yapabilir, dilerseniz internet üzerinden arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca oyunda rütbe sistemine dayalı bir de online mod yer alıyor. Bu modda rakiplerinizi yendikçe rütbe kazanabiliyor ve daha güçlü oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz.

Scrolls, oyun geliştirme konusunda bir hayli tecrübeli Mojang tarafından yayınlanmış olması bakımından gelecek vaad eden bir kart oyunu.