Scrubby Dubby Saga

Scrubby Dubby Saga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,467
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

Scrubby Dubby Saga mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Scrubby Dubby Saga, Candy Crush Saga'nın yaratıcısı King.com tarafından geliştirilen yeni bir mobil renk eşleştirme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Scrubby Dubby Saga'da sevimli küvet oyuncaklarının maceraları konu alınıyor. Oyunun hikayesi küvet oyuncaklarının kaçırılmasıyla başlıyor. Biz de kaçırılan sevimli oyuncakları kurtarmak için mücadele ediyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için farklı yerleri ziyaret ediyoruz ve sabunları kaydırıp birleştirerek kendimize yol açıyoruz.

Scrubby Dubby Saga'nın oynanışı tıpkı Candy Crush Saga'ya benziyor. Oyundaki temel amacımız ekranda yer alan aynı renkteki en az 3 sabunu yan yanda getirmek ve patlatmak. Ekrandaki bütün sabunları patlattığımızda ise bölümü geçebiliyoruz. Belli sayıda hamleye sahip olduğumuz için her hamlemizi dikkatli bir şekilde hesaplamamız gerekiyor. Oyun esnasında çeşitli bonuslara da denk gelebilmekte ve geçici avantajlar elde edebilmekteyiz.

Scrubby Dubby Saga kolayca oynanabiliyor ve her yaştan oyun severe hitap ediyor.