Secret Video Recorder

Secret Video Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,620
  • DOSYA BOYUTU 3.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kimcy929

Secret Video Recorder, Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazlarını kullanarak gizli video çekimi yapmasını sağlayan basit ve ücretsiz bir uygulama.

Secret Video Recorder, yakın çevrenizdeki kimsenin farkında olmayacağı bir gizli video çekme uygulaması. Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği uygulama sunduğu gelişmiş özellikler ve yararlı fonskiyonlar sayesinde işini oldukça iyi yapıyor diyebilirim.

Genellikle şaka yapmak ya da komik videolar çekmek için kullanılan uygulamanın en güzel özelliği ekranda kamera açmadan video çekebiliyor olması. Gizli video çekebilmek için seçebileceğiniz 2 farklı yöntem sunan Secret Video Recorder uygulaması ile ister önceden zamanlama yaparak gizli video çekimi yapabilir isterseniz de tek bir tuşla sessizce başlatarak gizli video çekimleri yapabilirsiniz.

Gizli kameralar gibi arka planda çalışarak çekim yapan uygulama yakalanma şansınızı da sıfıra indiriyor. Çekilen videoları ücretsiz olarak Google Drive'ınıza yedekleyebilen uygulama, aynı zamanda sunduğu kolay kullanımla da herkese hitap ediyor. Eğer komik ve eğlenceli videolar çekebilmek için bu tür bir gizli video çekme uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Secret Video Recorder uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

Uygulamanın detaylı kullanımı ve incelemesi için buraya tıklayarak nasıl gizli video çekebileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz.