SecureAPlus

SecureAPlus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,377
  • DOSYA BOYUTU 1.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecureAge Technology

Bilgisayarınızın antivirüs programına destek olması için hazırlanmış olan SecureAPlus aynı zamanda ücretsiz.

SecureAPlus programı, bilgisayarınızı çeşitli tehditlere karşı korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi. Her ne kadar bir antivirüs programına sahip olsanız da, onun tüm tehditlerden korunmakta yetersiz olacağını bilmeniz gerekiyor. SecureAPlus tam da bu amaçla hazırlanmış ve varolan güvenlik programının açıklarını kapatmak için kullanılıyor. Dolayısıyla üreticisi de bir antivirüs ile birlikte kullanılmasını öneriyor.

Zararlı ya da şüpheli programları direkt olarak engelleyen program, böylece trojanların bilgisayarınızda çalışmasına engel oluyor ve gerçek zamanlı bir koruma sağlıyor. Oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olmasına rağmen herhangi bir zorluğu bulunmayan SecureAPlus, basit kullanıcı arayüzü ve detaylı ayarları sayesinde tüm güvenlik hakimiyetine sahip olmanıza imkan tanıyor.

Aynı zamanda, güvenli olan uygulamaları beyaz listesine katan program, böylece sürekli olarak aynı programların denetlenmesine neden olmuyor ve hem zamandan hem de sistem kaynaklarından kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca tarama işlemi için işlemci gücünün yüzde 50'sinden fazlasının boşta olmasını beklemesi sayesinde önemli işlemlerinizi gerçekleştirirken virüs taramasından dolayı performans sıkıntıları yaşamanıza engel oluyor.

Farklı 12 antivirüs veritabanını (Avira, AVG, Bitdefender, Emsisoft, ESET, Microsoft Security Essentials ve daha fazlası) içerisine barındıran SecureAPlus, bu sayede tek bir antivirüs çözümü yerine sizlere çok daha fazlasını sunuyor ve bilgisayarınızı olası tehditlere karşı çok daha etkili bir şekilde koruyor.

Tüm bunların dışında program kurulumu sırasında eğer çevrimdışı antivirüs koruması seçeneğini de aktif ederseniz, bilgisayarınız internete bağlı olmadığı zamanlarda bile karşılaşabileceğiniz virüs ve zararlı yazılım tehditlerinin önüne kolayca geçebilirsiniz.