SendAnyFile

SendAnyFile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Balamurugan M

SendAnyFile, WhatsApp ile dosya gönderme (yollama) sorununa çözüm getiren ücretsiz Android uygulaması.

SendAnyFile, WhatsApp ile dosya gönderme (yollama) sorununa çözüm getiren ücretsiz bir Android uygulaması. WhatsApp üzerinden dilediğiniz formattaki bir dosyayı gönderme şansına sahip oluyorsunuz bu uygulamayla. Kullanımı da oldukça basit.

WhatsApp üzerinden dosya paylaşmak oldukça basit olmasına karşın platformun tüm dosya türlerini desteklememesi sorunu can sıkıcı. Sıklıkla güncelleme almasına rağmen hala istenilen dosyayı göndermek mümkün değil. Neyse ki; bu sorunu çözen bir uygulama mevcut: SendAnyFile.

Adından da anlayacağınız üzere WhatsApp ile istediğiniz formatta dosyayı kişilerinize sorunsuzca göndermenizi sağlıyor. Zip, rar, avi ve tüm video formatları dahil ve fotoğrafları sıkıştırılmamış şekilde kaliteli olarak gönderebiliyorsunuz uygulamayla. Dosya gönderirken tek yapmanız gereken; Her zaman olduğu gibi ataç simgesine dokunmak ve belgeler daha fazla belgeye göz at yolunu izlemek, son olarak yan menüden SendAnyFile’ı seçmek. İkinci bir yöntem olarak; Dosya yöneticinizden dosyanızı SendAnyFile’a göndermek.

"Not: SendAnyWhile’ı .doc dosyalarını açan varsayılan uygulama olarak ayarlamanız gerekiyor. Uygulama dosyaları .doc olarak yeniden adlandırıyor ancak bu tüm .doc dosyaları bu değişiklikten etkilenmiyor."