SendItz

SendItz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 277
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SendItz

Android akıllı telefon ve tabletinizde kolayca dosya göndermek ve almak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

SendItz uygulaması özellikle büyük boyutlu dosyalar paylaşmak isteyenler ve indirmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması. Paylaşabileceğiniz dosya tipleri arasında fotoğraflar, videolar ve dökümanlar yer almaktadır. Ayrıca paylaşılan dosyalarınız sadece Android cihazlar arasında değil aynı zamanda iOS cihazlarınızda ve SendItz web sitesinde de kullanılır durumda olacaktır.

Bulut depolama sistemi olan SendItz, cihazınızın kontak listesinde bulunan isimleri direkt olarak görebilmekte ve karşı tarafta uygulama yüklü olmasa bile e-posta ve SMS ile indirme linkini gönderdiğiniz kişiye bildirebilmektedir. Dosya başına 2 GB olan limit ise hem yeterli bir boyutta hem de toplamda 1TB'lık indirme ve upload alanına sahip olmanız işinizi çok kolaylaştıracak.

Uygulamaya kayıt olurken şifre ve kullanıcı adı yerine e-posta adresiniz ve telefon numaranız kullanılmaktadır. Böylece kayıt işlemleri de çok hızlı bir şekilde geçilebilmektedir. İnternet bağlantınızda olabilecek sorunlar ise işlemleri tamamen durdurmamakta, sadece geçici olarak durmasına neden olarak daha sonra kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Sık sık dosya paylaşanların en çok sevecekleri uygulamalar arasında yer aldığına inanıyorum. Ücretsiz olan uygulamayı denemeyi sakın unutmayın.