SendSpace

SendSpace

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88
  • DOSYA BOYUTU 1.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SendSpace

SendSpace, Android cihazlarınızda dosya paylaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

SendSpace, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya gönderme uygulamasıdır. Uygulama ücretsiz olmakla birlikte isterseniz pro versiyona yükseltip dosya gönderme limitinizi artırabiliyorsunuz.

Biliyorsunuz ki telefonumuzla artık sürekli fotoğraf ve video çekiyor, hayatımızdaki anları ölümsüzleştiriyoruz. Bu da güzel bir şey çünkü artık yanımızda kamera ya da fotoğraf makinası taşımamıza gerek kalmadı.

Fakat elimizde böyle bir imkan olduğu için de onu sürekli kullanıyoruz, bu da telefonumuzun hafızasının kısa sürede dolup taşmasına sebep oluyor. Telefonunuzdaki çok yer kaplayan büyük boyutlu fotoğrafları ve videoları zaman zaman başkalarıyla paylaşmak zaman zaman da kendimize göndermek isteyebiliyoruz.

Bunun dışında yine başka herhangi bir büyük boyutlu dosyayı arkadaşlarımıza ya da iş arkadaşlarımıza göndermek istediğimizde de yine telefonumuzda sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bunun için SendSpace gibi uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

SendSpace telefonunuzdan fotoğraf, video ya da başka büyük boyutlu dosyaları diğer insanlara göndermenize yardımcı olan bir uygulama. Bunu da güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebildiğinizi söylemeliyim. Karşı taraftaki de bu dosyaları bir web browser aracılığıyla herhangi bir cihaza indirebiliyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanırken dosya başına 300 MB'lık bir sınırlandırmanız var. Eğer isterseniz ücret ödeyerek bunu 4 GB'a çıkarabiliyorsunuz.

Siz de Android cihazınızdan büyük boyutlu dosyalar gönderiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.