Bsoft Setup File Builder

Bsoft Setup File Builder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,114
  • DOSYA BOYUTU 0.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Berk Production - Enis Berk Polat

Bsoft Setup File Builder, kendi kurulum dosyalarınızı oluşturmak için size yardım edebilecek kullanımı kolay ve ücretsiz bir Windows programı.

Bsoft Setup File Builder, kurulum dosyası oluşturmak isteyenlerin kullanabileceği basit ama kullanışlı bir program. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Aksine kurulum dosyalarını kolayca hazırlayabiliyorsunuz.

Program ekranının üst kısmında bulunan metin, resim ve dosya sihirbazı bölümlerinden kurulum dosyası hazırlamanız gereken içerikleri ekleyebiliyorsunuz. Daha sonra ise sol alt kısımdaki uygulama ayarlarından başlık, tanım, üretici ve tanım boşluklarını istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra oluşturacağınız kurulum dosyasının önizlemesini ekranın sağ altında görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede ufak hatalar yaptıysanız farkederek gereksiz zaman kaybı yaşamazsınız.

Kendi kurulum dosyalarınızı oluşturmak için bir program arıyorsanız Bsoft Setup File Builder'ı ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.