Sesten Yazıya Çeviri TTS

Sesten Yazıya Çeviri TTS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,146
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FSM Software

Sesten Yazıya Çeviri TTS ile konuşmayı yazıya dönüştürebilir ve farklı dillere çevirebilirsiniz

Sesten Yazıya Çeviri TTS, ses tanıma, algılanan sesten yazıya çeviri yapma ve yazıya çevrilen sesleri tercüme etme amacıyla kullanabileceğiniz bir ses tanıma, çeviri ve TTS uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android uygulaması olan Sesten Yazıya Çeviri TTS kullanıcılara farklı senaryolarda yardımcı olabiliyor. İlk olarak Sesten Yazıya Çeviri TTS'yi otomatik bir not alma uygulaması olarak kullanabiliyorsunuz. Sesten Yazıya Çeviri TTS ile konuşarak not alabiliyorsunuz ve aldığınız notları kopyalayarak e-posta, SMS, WhatsApp, Viber, Skype gibi anlık iletişim araçlarıyla paylaşabilirsiniz.

Sesten Yazıya Çeviri TTS sesten yazıya çeviri yapabildiği gibi yazıdan sese çeviri de yapabilmekte. Eğer bilmediğiniz bir yabancı kelimenin teleffuzunda sıkıntı yaşıyorsanız Sesten Yazıya Çeviri TTS kullanarak kelimelerin telefuuzunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Sesten Yazıya Çeviri TTS'yi bir sözlük olarak da kullanabiliyorsunuz. Sesten Yazıya Çeviri TTS ile sesten yazıya çevirdiğiniz konuşmaları yabancı dillere tercüme edebilmekte veya kelime anlamlarını öğrenebilmektesiniz. Uygulama çok geniş bir yabancı dil desteğine sahip. Sesten Yazıya Çeviri TTS desteklediği diller şunlardır:

İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Bulgarca, Katalanca, Çekce, Danca, Yunanca, Estonya, Farsca, Fince, İbranice, Hintce, Haiti, Macarca, Endonezce, Japonca, Korece, Litvanyaca, Tetonca, Malay, Felemenkce, Norvecce, Lehce, Portekizce, Romence, Rusca, Slovakca, Slovence, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Çince

Sesten Yazıya Çeviri TTS yabancı dil bilmeden bir yabancı ile sohbet edebilmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. İster yabancı dilinizi geliştirmek isteyin, ister yabancı dil bilenler ile sohbet etmek isteyin Sesten Yazıya Çeviri TTS işinize yarayacak bir uygulama olacaktır.