Shock 4WAY 3D

Shock 4WAY 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,171
  • DOSYA BOYUTU 8.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shock Utility

Tek bir monitörünüz olsa da, artık çalışmalarınızı dört farklı monitöre yayabileceksiniz. Dört farklı ekran sayesinde her bir ekranda farklı işlerinizi yürütebilirsiniz.

Programın sunduğu özellik sayesinde her bir ekranda farklı çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Monitörünüzü dört ayrı masaüstüne yayarak, masaüstü kalabalığından kurtulabilirsiniz.

Masaüstleri arasında geçiş yaparken kullandığınız ekranı belirleyebilir, istediğiniz resmi yükleyebilirsiniz. Üç boyut efektlerini ayarlayabilir, kullanacağınız kısayolları kendiniz atayabilirsiniz. Bu sayede rahat çalışabilir ve geçiş animasyonları ile çalışma sürenizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Dört farklı masaüstünde çalışıyor olmanız, her masaüstü için ayrı bir işlemci ve bellek kullanıldığı anlamına gelmez. Masaüstlerinin hepsi aynı belleği ve işlemciyi kullanır. Bu yüzden her masaüstünde çalıştıracağınız programlar, aynı bellek ve işlemciden çalışacağı için performansınızı etkileyebilir.

Masaüstleri arası kolayca geçiş yapmanızı sağlayan kısayollar mevcuttur.

[CTRL + ALT + 1], [CTRL + ALT + 2], [CTRL + ALT + 3] ve [CTRL + ALT + 4] kısayollarını kullanabilirsiniz. Bu kısayolları programı açtıktan sonra istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.