Shoot The Buffalo

Shoot The Buffalo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Appnometry

Shoot The Buffalo ile vahşi batıda avlanmaya çıkıyoruz

Shoot The Buffalo bize vahşi batıda avlanan bir kovboyu canlandırma imkanı sunan ve ücretsiz olarak oynanabilen bir avcılık oyunudur.

Shoot The Buffalo'da vahşi batının düzlüklerinde koşturan binlerce bufaloyu avlayarak en yüksek puanı elde etmeye çalışıyoruz. En büyük avcı olduğumuzu kanıtlayabileceğimiz bu oyunda ekranımızda sağdan sola veya soldan sağa doğru koşan bufaloların üzerine dokunarak onları avlamaya çalışıyoruz. Oldukça kolay görünen bu oynanış işe geri sayım ve sınırlı mühimmat girince stratejik bir hal almakta. Bu nedenle en yüksek puanı elde edebilmek için mermimizi ve zamanımızı dikkatli bir şekilde kullanmalıyız.

Shoot The Buffalo oynanışı renklendiren birçok öğeye sahiptir. Oyunda ekranımızda sadece bufalolar yer almamakta. Yetişkin bufaloların yanında koşturan bebek bufalolar vurulduklarında bize eksi puan getirmekte. Bunun yanında bebek bufalolar gibi havadaki ördekler de vurulduklarında bize eksi puan olarak geri dönüyor.Oyunun bu dikkat gerektiren yapısı oyunda ilerledikçe ekstra eğlenceye dönüşmekte.

Shoot The Buffalo'da bölümleri geçtikçe 6 farklı yüksek detaya sahip mekanı açabiliyoruz. Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde ekranda beliren bonuslar bizlere yardımcı olmakta. Bu bonuslar sayesinde zamanı yavaşlatabiliyor, ek mermi sahibi olabiliyor, bomba veya ek zamana sahip olabiliyoruz. Eğer kolayca oynayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Shoot The Buffalo'yu deneyebilirsiniz.