Simple File Encryptor

Simple File Encryptor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,305
  • DOSYA BOYUTU 1.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stephen Turner

Eğer sahip olduğunuz dosya ve klasörlerin tam güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız bu şifreleme programını kullanabilirsiniz.

Simple File Encryptor programı bilgisayarınızda bulunan önemli dosya, klasör ve yazıları şifrelemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Sahip olduğu özellikler sisteminde güvenlik ve bilgilerini saklamak isteyenler rahatlıkla kullanabilirler. Bazı durumlarda Windows'un kendi giriş şifresi yetersiz olduğu için teker teker dosyalarınızı şifrelemek isteyebileceğiniz düşünülerek hazırlanmış bir program Simple File Encryptor.

Program yazı dosyalarına şifreler atayabiliyor ve bunu yaparken herkese açık ya da özel kriptoloji anahtarlarını kullanabiliyor. Bilgilerinizin istemediğiniz ellere düşmesini engellemek için deneyebileceğiniz uygulama veri hırsızlıklarına karşı oldukça etkili bir yapı oluşturuyor. Aynı zamanda keylogger programları engelleyebilmek için ekran klavyesini de bünyesinde barındıran program böylece şifrelerinizi girmenin daha da güvenli hale gelmesini sağlıyor.

Elbette dosyalarınız ve bilgisayarınız çok uzun süreler başka ellere geçerse uygulamanın hazırladığı şifreler kırılabilecektir ancak kısa süreli bir güvenlik istiyorsanız Simple File Encryptor'ı kullanabilirsiniz. Uzun dönemli güvenlik için dosyalarınızı bilgisayarınızda ve açık bir şekilde bırakmamanızı öneriyoruz.