Dosya Şifrele

Dosya Şifrele

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,483
  • DOSYA BOYUTU 4.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PLV Yazılım

Dosya Şifrele ile dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz

Dosya Şifrele kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti almanıza yardımcı olan bir dosya şifreleme programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyalar genel olarak bütün kullanıcıların erişimine açıktır. Fakat hassas kişisel bilgilerimizi bu şekilde depolamak bizim açımızdan tehlikeli olabilir. Bilgisayarlarımıza yapılan izinsiz erişimler sonucu şifreler ve bağlantılar gibi hassas bilgilerimiz çalınabilir ve kötü amaçlar için kullanılabilir. Bu gibi durumlarda dosya kilitleme ve şifreleme yoluyla kişisel bilgilerimizi güvence altına alabiliriz.

Dosya Şifrele temel olarak bilgisayarınızda depoladığınız dosyalara bir şifre belirleyerek onları izinsiz erişimlere kapatmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu program bu işi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olmakta. Porgram için belirleyeceğiniz bir ana şifre sayesinde programın kullanımını da denetleyebiliyorsunuz. Dosya Şifrele ile şifrelediğiniz dosyalar sadece Dosya Şifrele programını açarak ve program içerisinde belirlediğiniz şifreyi girerek açılabilmekte.

Dosya Şifrele şifrelediğiniz dosyaları da güvenli bir şekilde paylaşmanıza imkan tanıyor. Bunun için dosya paylaşacağınız kişilerin sahip olduğu Dosya Şifrele programının seri numarasını program arayüzünde ilgili alana girmeniz yeterli.